Периметр прямокутника 64 см в одна з його сторін у три рази більша за другу знайдіть сусідні

сторони прямокутника А) 28 і 14 смБ) 8 см і 24В) 18 см і 24Г) 16 см і 42​

Ответы на вопрос

Отвечает Ксеневич Марк.

Ответ:

3х + х = 64

4х =64

х = 16 см - одна сторона

3х = 3*16 = 48 см - вторая сторона