Знайдіть внутрішні односторонні кути при паралельних прямих і січній, якщо гострий кут на 30 менший

від тупого кута. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдарбеков Искандер.

Відповідь:x+x+30=180

2x+30=180

2x=150

x=150:2

х=75(гострий кут)

180-75=105(тупий кут)

Пояснення:перевіряли все правильно

Отвечает Кузнецова Вера.

Ответ:

75° та 105°

Объяснение:

x+x+30=180

2x+30=180

2x=150

x=150:2

х=75°

180-75=105°