Дано вектори a(x;-2) i b(5;10) При якому значнні х вектори а і б: 1)колінеарні, 2)перпендикулярні?


Ответы на вопрос

Отвечает Королев Максим.

Объяснение:

1) колінеарні

х/-2=5/10

х=(5×(-2))/10

х=-1

2) перпендикулярні

а×b=0

5x-20=0

5x=20

x=4