у рівнобедриному трикутнику КМЕ основа КЕ на 3 см більша від бічної сторони а периметр дорівнює 36

см. знайди сторони цього трикутника. СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

нехай бічні сторони = х , основа х+3, оскільки Р= 36 см, складемо рівняння:

х+х+х+3=36

3х=33

х= 11 см - бічні сторони ЕК, МК

основа КЕ= 11+3= 14 см

Відповідь: 11 см , 11 см , 14 см