Сторона квадрата = 5 корінь з 2 см знайдіть його діагональ


Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:

10см

Объяснение:

Формула

D=a√2, где а- сторона квадрата.

D=5√2*√2=5*2=10см