2. Катети прямокутного трикутника дорівнюють 8 см і 15 см. Знайдіть: 1) синус гострого кута, що

лежить проти меншого катета;​

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лера.

Ответ:

за теоремою Піфагора гіпотенуза ВС(2) = АВ(2) + АС(2)

ВС(2) = 64 +225

ВС(2) = корінь289

ВС = 17

sinB = 8/17

Объяснение: