Знайдіть значення виразу cos² 30°+sin²52°+cos²52° будь ласка як найскорше


Ответы на вопрос

Отвечает Иноземцева Вероника.

Ответ:

cos в квадрате 30 = 3/4

Синус в квадрате плюс косинус в квадрате = 1

Тогда 3/4 + 1 = 7/4=1,75

Объяснение: