Периметр рівнобедреного трикутника дорівнюють 29 см а основа 7 см знайдіть бічні сторони трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Кристи.

Объяснение:

Так як трикутник є рівнобедреним, то бічні сторони рівні. Оскільки Р-19см , основа 7 см, то бічні сторони дорівнюватимуть (29-7):2=11(см). Отже, бічні сторони по 11 см

Отвечает Охонская Александра.

Ответ:

29-7=22

22÷2=11-у рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні

11см