Один з кутів ромба дорівнює 56°. Знайдіть градусні міри кутів, які утворює сторона ромба з його

діагоналями.

Ответы на вопрос

Отвечает Орехова Ангелика.

Ответ:

36 і 54 градусів

Объяснение:

Дано: АВСD - ромб, АС, BD - діагоналі, ∠А=∠D=72°.

Знайти ∠ОАD, ∠ОDА.

Діагоналі ромба взаємно перпендикулярні і ділять кути ромба навпіл.

Сума кутів ромба, прилеглих до однієї сторони, становить 180°.

∠А+∠В=180°; ∠А=180-72=108°; ∠А=∠С=108°

∠ОDА=1/2 ∠D=72:2=36°, ∠ОАD=1/2 ∠А=108:2=54°