в основі піраміди лежить правильний шестикутник зі стороною 5 см. Знайдіть об'єм якщо висота

дорівнює 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ:

125√3см³

Объяснение:

Sосн=6*а²√3/4, где а-сторона шестиугольника.

Sосн=6*5²√3/4=37,5√3 см² площадь шестиугольника.

V=1/3*Sосн*h=1/3*37,5√3*10=125√3 cм³