Катети прямокутного трикутника дорівшюють √3 см і √6 см. Знайдіть іх проекції на гіпотенузу, якщо

гіпотенуза дорівнюе 3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Mihhailova Lera.

Ответ:

2см; 1см

Объяснение:

АК- проекция АС

АС²=АК*АВ

АК=АС²/АВ=(√6)²/3=6/3=2см

КВ- проекция СВ

КВ=АВ-АК=3-2=1см