Знайдіть площу трикутника, одна зі сторін якого дорівнює 7 см, а висота, що проведена до цієї

сторони, 4 см​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

АС = 7 см, ВМ = 4 см.

S = АС × ВМ ÷ 2

S = 7×4÷2=14(cм)