катет прямокутного трикутника дорівнює 10 см, а гіпотенуза 26см. Знайдіть висоту трикутника

проведену до гіпотенузи​

Ответы на вопрос

Отвечает Узлов Алёша.

Ответ:

9цел3/13 см

Объяснение:

Дано:

∆АВС

АВ=26см

ВС=10см

СК=?

Решение

По теореме Пифагора

АС=√(АВ²-ВС²)=√(26²-10²)=√(676-100)=

=√576=24 см.

СК=АС*СВ/АВ=(10*24)/26=240/26=

=9цел6/26=9цел3/13 см