Знайдіть координати та радіус сфери: x²+y²+z²-16y+6z=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ольховик Кристина.

Відповідь:

x²+y²-2y+z²+6z-6=0

x²+(y²-2y+1)-1+(z²+6z+9)-9-6=0

x²+(y-1)²+(z+3)²=4²

R=4

Пояснення: