Точки K, P, T- середини сторін трикутника ABC, периметр якого дорівнює 60 см. Знайдіть периметр

трикутника KPT​

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Каролина.

Ответ:

Р(КРТ)=30см

Объяснение:

k=1/2

P(ABC)/P(KPT)=k

P(KPT)=P(ABC)*k=60*1/2=30см