Сторони трикутника, завдовжки 8 см і 10 см, утворюють тупий кут. Знайдіть величину цього кута, якщо

площа трикутника дорівнює 20 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Илья.

Ответ:

150°

Объяснение:

а=8см

b=10см

S=20см²

Решение

S=1/2*a*b*sin<(ab)

sin<(ab)=2*S/(а*b)=2*20/(8*10)=40/80=1/2

sin<(ab)=1/2

<(ab)=150°