Довжина відрізка АВ дорівнює 36см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізка АС,

якщо AC:BC=1:2

Ответы на вопрос

Отвечает Губа Алексей.
1) 36:(1+2)=12 - AC
2)12•2=24 - BC