Різниця двох кутів які утворюють при перетині двох прямих, дорівнює 64°.Знайти ці кути.Срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведицына Катя.

Ответ:

Нехай кут 1=x, тоді кут 2=64+ x.

Объяснение:

x+64+x=180°

2x+64=180°

2x=180-64=116°

x=58°

За властивістю вертикальних кутів:

кут 1= куту 3 = 58°

кут 2 = куту 4= 64+58=122°

Відповідб: 58°,122°.