abc үшбұрышының периметрі 28 см BC қабырғасы AB қабырғасы 2 есе үлкен үшбұрыштың қабырғаларының

үзындығы табыңдар​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

P=28

AB=2BC BC=2 AC AB=4AC

P=AB+BC+AC=4AC+2AC+AC=28

7AC=28 AC=4

BC=2AC=2*4=8

AB=4AC=4*4=16