B 5. Үшбұрыштың қабырғалары 3: 4:5 қатынасындай, оның периметрі 60 см. Төбелері осы үшбұрыштың

қабырғаларының орталары болатын үшбұрыштың қабырғаларын табыңдар. комектесиндерш пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Янцевич Эмили.

Решаю: стороны относятся как 3:4:5. Периметр = 60 см. Найдите стороны треугольника. Решение. 3х+4х+5х=60; 12х=60; х=60:12=5. Тогда, 3х=3*5=15 (см); 4х=4*5=20 (см); 5х=5*5=25 (см). Ответ: 15 см, 20 см и 25 см.