Қабырғалары 0,8 ,1,6 және 2м болатын үшбұрышқа ұқсас болып келетін үшбұрыштың пиреметрі 5,5

м.Екінші үшбұрыштың қабырғаларын табыңдар​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурая Дарья.

Ответ:

0.8*1.25=1

1.6*1.25=2

2*1.25=2.5

Объяснение:

Ягни пропорция кезнде уксас ушбурыш 1.25 есе улкен! Ар кабыргасы 1.25 есе улкен. Сондктан 1 м, 2 м, 2.5 м