3) Бічні сторони трапеції дорівнюють 5 см, а середня лінія - 6 см. Обчисліть периметр трапеції.

А. 22 см. Б. 16 см. В. 13 см. Г. 18 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Анастасия.

Ответ:

22 см

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

Сума основ 6*2=12 см

Р=5+5+12=22 см