Радіус основи конуса дорівнює 1 2 см, а висота - 16 см. Знайдіть площу: бічної поверхні конуса;

повної поверхні конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Никита.

Ответ:

Sбок=240π см²

Sпол=384π см²

Объяснение:

По теореме Пифагора

L=√(h²+R²)=√(12²+16²)=√(144+256)=

=√400=20см.

Sбок=πRL=20*12π=240π см²

Sосн=πR²=12²π=144π см²

Sпол=Sбок+Sосн=240π+144π=384π см²