Прямі АВ, КL і МN перетинаються в точці О, причому АВ ꓕ МN. Знайдіть:1) ∠КОМ, якщо ∠ LОВ = 62; 2)

∠LОN, якщо ∠КОВ = 119 .

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьма Анастасія.

Ответ:

Номер 1

<АОМ=90 градусов

<АОК=<LOB=62 градуса,как вертикальные

<КОМ=90-62=28 градусов

Номер 2

<LON=119-90=29 градусов

Объяснение: