Знайдіть величину кожного з кутів, які утворюються при перетині двох прямих, якщо: 1) сума двох з

них дорівнює 96 degrees ; 2) рiзниця двох з них дорівнює 62 degrees ; 3) усі кути рiвнi мiж собою; 4) сума трьох з них дорівнює 294°. пожалуйста срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Минко Лера.

Ответ:

1) 132°; 48°; 132°; 48°

2) 118°; 62°; 118°; 62°

3) 4 кути по 90°

4) 66°; 114°; 66°; 114°

Объяснение:

При перетені двох прямих утворюється чотири кути.

1) Сума усіх кутів дорівнює 360°, протилежні кути рівні, тому, якщо сума двох кутів 96°, то сумма двох інших 360°-96°=264°, а кожен окремо 264°/2=132° та 96°/2=48°;

Перевірка 132°+48°+132°+48°=360°

2) Сума двох кутів дорівнює 180°, а один більший за інший (різниця) на 62°, то 180°-62°=118°

Перевірка 118°+62°=180°

3) Сума усіх кутів 360°, якщо усі кути рівні, то маємо 360°/4=90°

Перевірка 90°+90°+90°+90°=360°

4) Сума усіх чотирьох кутів дорівнює 360°, один буде 360°-294°=66°, протилежний йому також 66°, два інші (360°-66°-66°)/2=228/2=114°

Перевірка 66°+114°+66°+114°=360°