Основні трапеції 10 см і 12 см знайдіть периметр трапеції якщо в неї можно вписати коло


Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Ответ:

44 см

Объяснение:

Якщо сума основ трапеції дорівнює сумі її бічних сторін, то в таку трапецію можна вписати коло, і навпаки.

сума основ трапеції: 10+12=22 см

сума бічних сторін = сумі основ = 22 см

периметр трапеції = сума основ + сума бічних сторін = 22+22 = 44 см