Периметр рівнобедреного трикутника 20 см. Знайдіть основу трикутника якщо вона на 2 см більше від

бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

x+x+x+2=20

3x+2=20

3x=20-2

3x=18

x=6 см - бічна сторона трикутника

основа дорівнює 6+2=8 см