Знайдіть довжину відрізка MN координати його середини,якщо М(14;-5)N(-6;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдов Ярик.

Ответ:

O(4;-3)

Объяснение:

x=14+(-6)/2=4

y=-5+(-1)/2=-3