Знайдіть другий катет якщо гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 9см а інший катет 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Красицкая Лера.
Ответ:
2√14см

Дано:
Треугольник.
с=9см гипотенуза
b=5см катет
а=?
Решение:
Теорема Пифагора
а=√(с²-b²)=√(9²-5²)=√(81-25)=
=√56=2√14см
Отвечает Васильев Владимир.

За піфагором приблизний малюнок