Срочнооооооо даю 70 балов!!!!!!!!! Знайдіть довжину середньої лінії MN трикутника АВС, яка

паралельна стороні Вс, якщо А(І; 5), B(-7;-3), C(11;1)

Ответы на вопрос

Отвечает Кирбабин Сергей.

Ответ:

МN=√85ед

Решение:

ВС=√((Хс-Хв)²+(Ус-Ув)²)=

=√((11+7)²+(1+3)²)=√(18²+4²)=

=√(324+16)=√340=2√85

МN=BC/2=2√85/2=√85