Знайди катет прямокутного трикутника якщо його гіпотенуза відповідно дорівнює 19 см і 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошко Дима.

Відповіть: 3 корінь з 29

Пояснення: якщо я правильно зрозуміла , то Дано задачі це гіпотенуза = 19см а катет=10 см, то другий катет = 19^2- 10^2= 361-100= корінь з 261 = 3 корінь з 29