Сторони прямокутного трикутника дорівнюють 4см,6см.Знайдіть третю сторону


Ответы на вопрос

Отвечает Кошелева Виолетта.

Ответ: 2√19 см

Объяснение:

а=4 см; в=6 см

За теоремою косинусів

с²=а²+в²-2ав* соs120=16+36-48*(-0,5)=52+24=76

с=√76=2√19 см