У прямокутному трикутнику зовнішній кут суміжний до госторого кута дорівнює 155 градусів. Чому

дорівнює другий гострий кут? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Мирослав.

Ответ:

65°

Объяснение:

перший кут=180-155°=25°

ми знаємо,що сума гострих кутів у прямокутному трикутнику 90°

тому

другий кут=90-25°=65°