Площа бічної повехні циліндра дорівнює площі сфери з радіусом 5 см.знайдіть висоту циліндра, якщо

вона удвічі менша від його радіуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Елизавета.

Ответ: 5 см

Объяснение:

Sбок. цил. =2πrH

Sсферы=4πR²=4π*25=100π

2πrH=100π

rH=50

r=2Н,  rH=50; r*2r=50; r=50/2=25⇒r=5