СРОЧНО! Діагональ осьового перерізу циліндра утворює з твірною кут a. Знайдіть об'єм циліндра,

якщо радіус основи циліндра дорівнює R.​

Ответы на вопрос

Отвечает Севмаш Фок.
Ответ:
V=2πR³/tga

Решение:
tga=2R/h; →h=2R/tga.
Sосн=πR²;
V=Sосн*h=πR²*2R/tga=2πR³/tga