Квадрат вписано в коло радіусом 6 см. Знайдіть радіус кола, вписаного в цей квадрат​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Лиана.

Ответ:

Радіус описаного кола обчислюється за формулою:

R=(a√2)/2 з неї можемо знайти сторону квадрата:

6=(а√2)/2

а=6√2 (см)

Радіус вписаного кола обчислюється за формулою:

R=а/2=(6√2)/2=3√2 (см)

Объяснение: