Знайти довжину середньої лінії трикутника АВС, яка паралельна стороні АС, якщо А(2;3;4),

B(-1;2;-2), С(5;7;4) помогите с объяснением ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Дима.

Объяснение:

середня лінія дорівнює половині довжині сторони, яка паралельна їй

маємо знайти довжину АС

для початку знайдемо координати вектора АС(від координат кінця віднімаємо координати початку):

АС х= 5-2=3

у= 7-3=4

z= 0

тепер знайдемо довжину вектора АС:

ac =  \sqrt{ {x}^{2} +  {y}^{2}  +  {z}^{2}  }

ac =  \sqrt{ {3}^{2} +  {4}^{2}   + 0}  =  \sqrt{9 + 16}  =  \sqrt{25 }  = 5

середня лінія дорівнює половині:

5/2=2.5