Знайти довжину кола якщо площа крана дорівнює 18п см 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан София.

Відповідь:

≈26,6 см

Пояснення:

Запишемо так: L(довжина кола)=π*D

                           S(площа кола)=πD²/4       S=18π (за умовою)   18π=πD²/4⇒4*18π=πD²⇒D²=72 ⇒D=√72

   тоді довжину кола буде   π*√72≈26,6 см