Знайдить радиус кола якщо його довжина доривнюе 20π см.


Ответы на вопрос

Отвечает Головнин Филипп.

Ответ:

Довжина кола знаходиться хп формулою

C=2πR ⇒  R=С/(2π)

R=20π/(2π)=10 (см)