Допоможіть будь ласка . Це дуже терміново ‼️‼️‼️❗⁉️знайдіть основу рівнобедреного трикутника якщо

довжина його бічної сторони дорівнює 15 см а периметр 40 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барриентос-Ефремова Таисия.

Ответ:

основа x см

периметр = х+15+15=30+х

30+х=40

х=10 см

Отвечает Донская Александра.

Відповідь: вибач без малюнку) 10см

Пояснення:

нехай у нас трикутник ABC AB-BC ac основа

у нас є дві однакові сторони тобто бічні

їхня сума=15+15=30см, якщо периметр=40см, то

основа=40-30=10см AC