Розв'язати прямокутний трикутник, якщо а=12 см; в=5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ходжабардиева Улдана.

Ответ:

Объяснение:

c²=a²+b²

c²=5²+12²

c²=25+144=169

c=13

sina=12/13

a=arcsin(12/13)

sinb=5/13

b=arcsin(5/13)