Знайдіть плошу прямокутника сторони якого дорівнють 10 см і 12.4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гаркуша Настюша.

Ответ:

S=a*b

a=10cm

b=12,4cm

S=10*12,4=124cm²