Знайти сторону AC трикутника ABC якщо кут B = 30 градусів AB = 2 корень 2 см кут C = 45

Будьласкь надіюсь на вас Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Нурлыбекова Гульназ.

Ответ:

4 см

Объяснение:

По теореме синусов AB/sinC=AC/sinB

2√2/0,5=AC\frac{2}{√2}

AC=\frac{8}{2}