Проекції катетів прямокутного трикутника на гіпотенузу дорівнюють 3 см і 9 см знайдіть більший

катет трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Валерия.

Ответ:

решение смотри на фотографии


Отвечает Орлов Дмитрий.

Якщо за теоремою піфагора то:

Більший катет трикутника допустимо - А

Менший катетет трикутника допустимо - Б

Гіпотенуза допустимо - В

А² = В² - Б² = 81 - 9 = 72

А = 8 см