Один із суміжних кутів на 10º більше другого. Знайти ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Филипович Елизавета.

Відповідь:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°. Нехай перший кут буде х, тоді другий - х + 10°

х + (х + 10°) = 180°

х + х + 10° = 180°

х + х = 180° - 10°

2х = 170°

х = 170°/2

х = 85°

Один з кутів дорівнює 85°, інший - 85° + 10° = 95°