Один з кутів трикутника дорівнює 45⁰ а два інші відносяться як 4:5. знайдіть ці кути Помогите

срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.

Привіт Ясне Сонечко!

Я хочу тобі допомогти зобити цей приклад   ( ಥ_ಥ )

І так поперше, нам требо побачити і зрозуміти що за приклад у нас, а приклад у нас з тобою такий:один з кутів трикутника дорівнює 45⁰ а два інші відносяться як 4:5. знайдіть ці кути

Так, добре з цім розібралися тепер треба зрозуміти цей приклад довай но ми допустимо що х- коефіцієнт відношення, тоді перший кут дорівнює х см, а другий кутх см.

Сумма усіх кутів трикутничка у нас виходить: 180

Нам відомо що один кут 45, і нам треба знайти дві інших кутів.

Далі наші з тобою дії такі:

180 - 45 = 135

щоб було понятніше зробимо рівняння

5 × х + 4 × х = 135

9 × х = 135

х = 135 ÷ 9

х = 15

Тепер переходимо до кутів

  1. кут не відомий, тому робимо такі дії: 4 × х = 4 × 15 = 60
  2. кут теж нам не відомий тому: 5 × х = 5 × 15 = 75

І щоб вчителька точно тобі поставила 12, робимо перевірочку!

Запам'ятай, завжди роби перевірку щоб взнати зробила ти правильно чи ні! :D

75 + 60 + 45 = 180

180 = 180

Відповідь: перший кут - 60, другий кут - 75

¯\_(ツ)_/¯

Якщо щось не так пиши я виправлю!)╰(*°▽°*)╯

(☞゚ヮ゚)☞Постав Найкращу відповідь Hyenka будьласка.☜(゚ヮ゚☜)

Отвечает Кот Катя.

Відповідь:

1кут=60

2кут=75

Пояснення:

Нехай х- коефіцієнт відношення, тоді перший кут дорівнює 4*х см, а другий кут 5*х см.

Сума кутів трикутника= 180

Один кут нам відомий(45).Знайдемо два інші.

180-45=135

Складемо Рівняння

5*х+4*х=135

9*х=135

х=135/9

х=15

Перший кут дорівнює 4*х=4*15=60

Другий кут дорівнює 5*х=5*15=75

Робимо перевірку.

75+60+45=180

180=180