Знайдіть площу сектора круга з радіусом 3 дм, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 240°


Ответы на вопрос

Отвечает Баученкова Варя.

Ответ:

Площа сектора знаходиться за формулою:

S=(πR²n)/360

S=(π×3×240)/360=(720π)/360=2π (дм²)