ДАМ 100 БАЛОВ СРОЧНО 3. Периметр трикутника дорівнює 85 см, а його сторони відносяться як 4: 5:8.

Знайдіть сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Эльвира.

Відповідь:

20см 25см 40см

Пояснення:

периметр=85

4х+5х+8х=85

17х=85

х=5

4х=4*5=20см - 1сторона

5х=5*5=25см - 2сторона

8х=8*5=40см - 3сторона