Основи рівнобічної трапеції 9 см і 19 см, бічні сторони 13 см. Знайдіть пло


Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.

Ответ:

168 см²

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МР=9 см, КТ=19 см, КМ=РТ=13 см.  S - ?

Площа трапеції = півсума основ * висота.

Проведемо висоти МС і РН. ΔКМС=ΔТРН за катетом і гіпотенузою.

КС=ТН=(19-9):2=5 см.

РТ=10 см, ТН=6 см, отже РН=√(13²-5²)=√144=12 см

S=(9+19):2*12=168 см²