Знайдіть площу прямокутного трикутника, якщо один із його катетів 13 см а другий 18смДаю 100


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.

Ответ:

117см

Объяснение:

за формулою S=1/2*a*b    S=1/2*13*18=117см